Ostrov Sardínia

O nič sa nestarať, nič neriešiť, nevybavovať… jednoducho zbaliť kufre a vyraziť! Je toto aj Vaša predstava ideálnej dovolenky? Tak potom určite využite služby cestovnej kancelárie. Jediné, čo budete musieť urobiť, je zaplatiť. A potom sa, samozrejme, na dovolenku dostaviť!

Tipy na lacnú dovolenku s „cestovkou“

Myslíte si, že kúpa dovolenky od cestovnej kancelárie Vás bude stáť celý majetok? Môže to tak byť v prípade, že si vyberiete nesprávnu cestovnú kanceláriu a nesprávny čas na nákup dovolenky! Ako to teda urobiť, aby sa Vaša dovolenka mohla pýšiť prívlastkom lacná dovolenka? Vyskúšajte nasledujúce tipy.

  • Nakupujte zájazdy first moment. Čo to znamená? Svoju dovolenku si naplánujete a zájazd vyberiete pár mesiacov pred samotnou sezónou. Ak napríklad chcete cestovať v lete, zájazd si kúpite už v zimných mesiacoch. Môžete tak ušetriť až 50% z ceny zájazdu! Čo tak kúpiť si rodinnú dovolenku napríklad ako vianočný darček?
  • Nakupujte zájazdy last minute. V tomto prípade ide o cestovanie na poslednú chvíľu. To znamená, že zájazd si kúpite doslova pár dní pred odchodom, kedy cestovná kancelária dopredáva posledné miesta. V tomto prípade môžete cestovať naozaj za bagateľ!
  • Ušetrite na platbe za deti. Mnohé cestovné kancelárie ponúkajú pobyty pre deti na prístelke zdarma, prípadne za minimálnu cenu. Takéto zľavy pri cestovaní na vlastnú päsť nezískate.

A aké sú ďalšie výhody cestovných kancelárií? Na dovolenke máte o všetko postarané a doslova sa nemusíte o nič starať! Doporučujeme dovolenku na Sardínii, ktorá je tento rok cieľovou destináciou mnohých Slovákov.

Taliansko je túto sezónu v kurze

Vzhľadom k mnohým incidentom v obľúbených destináciách Slovákov ako sú Egypt, Tunisko, či Turecko, vzrastá dopyt po európskych prímorských krajinách. Okrem klasiky v podobe Chorvátska si za skvelé peniaze môžete užiť už spomínanú Sardíniu. Slovákmi vyhľadávaná je tiež obľúbená Kalábria. Prečo? Lebo Taliansko je krásne, bezpečné a kvalitný zájazd so službami all inclusive si viete zabezpečiť vďaka cestovnej kancelárii za perfektné peniaze. Ešte váhate alebo už máte zbalené?

foto: pixabay.com

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *