Lacné ubytovanie v Žiline

Je pravda, že za kvalitné služby alebo tovar je často potrebné siahnuť hlbšie do peňaženky. No občas si môžeme užiť vysokokvalitné služby bez toho, aby sme museli doslova vybieliť svoj bankový účet. Je to tak aj v prípade ubytovania v Žiline. Ak hľadáte luxus, kvalitu a vysokú úroveň služieb a chystáte sa na sever Slovenska, máme pre Vás dobrý tip.

Luxusný hotel za pár eur

Už sa Vám niekedy stalo, že ste pri pobyte v hoteli stretli hviezdy formátu Petra Sagana, či Lucky Bílej? V Hoteli Galileo v Žiline je to veľmi ľahko možné! Nocoval tu napríklad aj Miroslav Žbirka, Laci Strike, či Hana Gregorová. Poviete si, že za noc v takomto hoteli určite budete musieť zaplatiť celý majetok. Omyl. Dvojposteľová izba Vás totiž bude stáť len bezmála 40 € za noc. Hotel navyše svojim hosťom ponúka akcie, pri ktorých si môžu užiť luxus apartmánu za cenu dvojposteľovej izby. Tomu sa povie kvalitné a lacné ubytovanie v Žiline!

Môžete sa spoľahnúť, že za svoje peniaze dostanete služby naozaj na vysokej úrovni. Personál hotela je milý a vždy ochotný. Menu v hotelovej reštaurácii je lacné, no vynikajúce. A kvalita ubytovania zodpovedá vysokým štandardom. Aj to sú dôvody, pre ktoré si tento hotel vyslúžil na zahraničnom rezervačnom portáli jedno z najlepších hodnotení medzi viac než stotisícimi hotelmi z celého sveta!

Čo robiť v Žiline?

Žilina a jej okolie ponúkajú skutočne široké možnosti turistiky, relaxu a dovolenkového vyžitia. Či už ste fanúšikmi letných radovánok, zimných športov alebo histórie. Navštíviť môžete neďaleké Rajecké kúpele, hrad Strečno, či lyžiarske strediská. Alebo sa jednoducho poprechádzajte centrom Žiliny. Je to však aj vynikajúce miesto na firemné mítingy, porady a akcie. Zorganizujte kongres v Žiline a využite zasadacie priestory Hotela Galileo tak, ako mnohé známe firmy. K dispozícii máte priestory v troch salónikoch pre 10 až 80 ľudí.

Či už cestujete do Žiliny za prácou alebo za relaxom, tento hotel Vás určite nesklame. Užite si luxus a kvalitu, ktorú si doprajú aj známe osobnosti. Veď luxusný nemusí vždy znamenať aj drahý. Tu sa o tom presvedčíte na vlastnej koži…

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *