Ste „single“, či šťastne zadaní? A ako si predstavujete svoju svadbu, ak by sa raz mala uskutočniť? Buď patríte k tradicionalistom, ktorí chcú svadbu v slovenskom štýle, s klasickými slovenskými zvykmi a húfom tancujúcich svadobčanov. Alebo ste zástancom modernej svadby na úrade, ktorú chcete mať čo najskôr za sebou. A uvažovali ste už o exotike? Môžete mať totiž svadbu, na ktorú nikdy nezabudnete. Spojenú s medovými týždňami a to priamo v Afrike!

Obrad a medové týždne v jednom!

Dovolenka v Afrike je pre mnohých len vzdialeným snom. No moderné páry čoraz častejšie tento svoj sen premieňajú na skutočnosť. Ako? Všetok stres zo svadobných príprav jednoducho hodia za hlavu a odcestujú zosobášiť sa do niektorej z afrických krajín. Populárne sú najmä svadby na Zanzibare, v Keni, Juhoafrickej republike, či dokonca na Madagaskare. Páčila by sa Vám takáto svadba? Zverte ju teda do rúk profesionálom, ktorí zariadia všetko potrebné, aby ste sa mohli právoplatne zosobášiť v Afrike.

Prečítajte si tiež

Takáto dovolenka v Afrike spojená so svadobným obradom má svoje nesporné výhody. A to najmä pre tých, ktorých tradičný obrad neláka. Nielenže si peniaze určené na svadobnú slávnosť užijú, ale budú mať aj neopakovateľné zážitky a spomienky. Výhodou je tiež to, že budúci manželia sa nemusia o nič starať. Všetko bude totiž zariadené! V cene takejto dovolenky sú často zarátané aj poplatky za profesionálne fotografie, kyticu, či účes nevesty. A Vy si môžete jednoducho užiť romantický svadobný obrad na pláži a neskôr aj krásy afrického kontinentu.

Afrika – romantická aj vzrušujúca

Napríklad zo Zanzibaru je to len „na skok“ do Tanzánie, kde si môžete užiť nádherné safari. A čo môže byť krajšie, ako medové týždne strávené na nádherných plážach s bielym pieskom a priezračne čistým morom? Ak ste skôr za rušnejšiu destináciu, zosobášiť sa môžete aj v Kapskom meste. V tejto metropole si užijete krásy prírody napríklad v podobe Stolovej hory, ale aj kultúru, či zábavu na vychýrenej Long street. No v Afrike toho môžete vidieť omnoho viac. Pozrite sa, čo Vám o „čiernom kontinente“ povie wikipédia a vyberte si svoju vysnívanú svadobnú destináciu. Zážitky z dovolenky a svadby v Afrike budete rozprávať ešte aj svojim vnúčatám!

foto: sxc.hu

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *