Dovolenka na hawai

Keď sa povie „exotika“, mnohých ľudí napadne hneď Havaj. Krásu Havaja poznáme z televíznych seriálov alebo filmov a dnes ju môžeme pohodlne vyskúšať aj na vlastnej koži. V prípade, že chce človek zažiť luxusnú a slnečnú dovolenku v ďalekej krajine, je preňho Havaj ako stvorený. Palmy, ľadové nápoje, tropické počasie a priezračné more. Čo viac sa dá od letnej dovolenky očakávať?

Dovolenka na Havaji a raj turistov z celého sveta

Len málo miest na svete má medzi turistami takú popularitu ako Havaj. Dovolenka na Havaji ponúka návštevníkom mnoho prírodných, historických aj moderných zážitkov, ktoré sa rozhodne oplatí prežiť. Hlavným a najväčším mestom Havaja je Honolulu. Práve toto mesto navštevujú turisti so skutočnou obľubou. Mesto leží na ostrove Oʻahu a turistov láka nielen na krásne pláže, ale aj na mnoho kultúrnych a historických miest. Snáď najznámejšou plážou v Honolulu je nepochybne pláž Waikiki, na ktorej každý rok oddychujú tisíce návštevníkov i domácich obyvateľov. Ak človek navštívi Honolulu, rozhodne by nemal obísť vulkanický kráter Diamond Head, z ktorého je nádherný výhľad na celé mesto. Historickým miestom Honolulu je nepochybne aj prístav Pearl Harbor, ktorý sa stal terčom japonského útoku počas druhej svetovej vojny.

Pohodlie a dobrá nálada domácich obyvateľov

Havajčania, ktorí sa v krajine narodili a žijú tu dlhé roky, vedia ako oddychovať. Slnečné prostredie, ktoré na nich každodenne vplýva, im pomáha relaxovať a udržiava ich v pozitívnej nálade. Havajčania sú všeobecne obézni ľudia. To súvisí s ich pohodovým prístupom k životu a s tým, že radi oddychujú. Aj keď majú niektoré havajské ženy kilá navyše, predsa len sa rady trendovo a štýlovo obliekajú. Práve preto je na Havaji taká populárna móda pre moletky, ktorá zdvihne sebavedomie každej žene.

foto: hawiian západu slnka fotka od www.pixmac.sk

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *