Category Archives: Praktické rady

Kempovanie pre začiatočníkov

Kempovanie pre začiatočníkovUvažujete, že dovolenku pri mori alebo kúpele vymeníte za trošku dobrodružstva? Vyberte sa teda kempovať! Zažijete kopec zábavy a najmä deti budú na kempovanie určite dlho spomínať. Avšak skôr, ako sa vyberiete na prvú dovolenku pod stanom, mali by ste o kempovaní niečo vedieť.

Viete, kedy je bezpečné kúpať sa v mori?

Plánujete dovolenku pri mori? Iste sa teda budete aj kúpať! Poznáte však výstražné vlajky umiestňované na plážach? Tie turistom oznamujú, či je kúpanie a vstupovanie do vody bezpečné alebo nie. Hojne navštevované turistické strediská a pláže majú samozrejme plavčíkov. No takéto vlajky viditeľné z diaľky by mali byť samozrejmosťou.

Ako spojiť hazard s dovolenkou?

Online casino je síce pohodlná cesta za hazardom, sotva sa však vyrovná pobytu v skutočnom kasíne v nejakej zaujímavej turistickej destinácii.

Aké ubytovanie si vybrať na dovolenku?

Ubytovanie Chystáte sa vycestovať na dovolenku na vlastnú päsť? V tom prípade si zrejme budete chcieť vopred zarezervovať ubytovanie. Urobiť tak môžete na internete, napríklad cez hostels.com, ale i mnohé iné zahraničné stránky. Pri rezervácii ubytovania však môžete naraziť na rôzne označenia ubytovacích zariadení. Aký typ ubytovania ponúkajú a čím sa navzájom líšia? Poradíme Vám.

S batohom na hory…

Dovolenka v horáchČaká vás dovolenka v horách? Ak ste skúsený turista, zrejme Vám netreba radiť, ako správne zabaliť batoh. Ak sa však na podobnú túru chystáte po prvý krát, mali by ste si nechať poradiť od skúsenejších, prípadne prečítať si zopár nasledujúcich rád. Aby Vám nič potrebné nechýbalo a aby Vás náklad neobmedzoval!

css.php