Category Archives: Dovolenka v ázii

Ako dovolenkovať a cestovať lacnejšie?

cestujte s Austrian AirlinesPre mnohých Slovákov je dovolenka v zahraničí len nesplniteľným snom. Ponuky cestovných kancelárií sú síce lákavé, no propagovaná cena často nie je konečná. Rôzne taxy a príplatky ju dokážu vystreliť naozaj do závratných výšin. Aj Vy túžite po dovolenke, no financie Vás brzdia? Poradíme Vám, ako cestovať lacnejšie.

Čína a jej turistické zázraky

Peking - zakázané mestoČína patrí dnes ku krajinám, ktoré sa dajú označiť za exotické. Nie je žiadnou novinkou, že práve túto krajinu navštevujú turisti čoraz viac a viac. Čína láka návštevníkov na obrovské množstvo atrakcií a pamiatok, ktoré sa za jednu krátku dovolenku rozhodne nedajú vidieť všetky. Do Číny sa teda dá vrátiť aj niekoľkokrát za život a vždy človek zažije niečo nové. Niekoľko najvychytenejších turistických miest Číny si priblížime v nasledujúcich riadkoch.

Dovolenka v exotike východu

Dovolenka v číneSpoznávanie nových krajín patrí k obľúbeným aktivitám mnohých ľudí. Možnosti v cestovaní sú dnes prakticky neobmedzené a preto cestujeme čoraz viac a ďalej. Exotickými krajinami dnes nie sú len teplé a prímorské štáty. Aj Čína sa dnes považuje za destináciu, ktorá je nezvyčajná, má čo ukázať a preto sa ju oplatí navštíviť.

Objavte Áziu

indiaÁzia predstavuje pre mnohých dovolenkárov celoživotný cieľ. Krajiny v tejto časti sveta stále nepatria k bežným dovolenkovým destináciám. Pravdou však je, že Áziu navštevuje čoraz viac ľudí. Dovolenka v Ázii je obyčajne aktívna. Keď už človek do Ázie cestuje, chce popri oddychu vidieť všetko, čo sa dá. V prípade, že by ste Áziu chceli navštíviť, nechajte sa inšpirovať našimi troma destináciami.

css.php