Category Archives: Dovolenka na Slovensku

Cestujete do Žiliny? Ubytujte sa lacno, ale kvalitne!

Lacné ubytovanie v ŽilineJe pravda, že za kvalitné služby alebo tovar je často potrebné siahnuť hlbšie do peňaženky. No občas si môžeme užiť vysokokvalitné služby bez toho, aby sme museli doslova vybieliť svoj bankový účet. Je to tak aj v prípade ubytovania v Žiline. Ak hľadáte luxus, kvalitu a vysokú úroveň služieb a chystáte sa na sever Slovenska, máme pre Vás dobrý tip.

Dovolenka na Slovensku. Kde sa ubytovať?

Dovolenka na Slovensku. Kde sa ubytovať? Veľká noc, a s ňou spojené štyri dni pracovného voľna, sa blížia. Mnohí páni sa tešia, no ženy sa prichádzajúcej šibačky a oblievačky obávajú. Možno je ten správny čas užiť si tento predĺžený víkend mimo domova. Čo tak výlet za krásami Slovenska?

Spoznajte krásy Liptova počas dovolenky

Slovensko a LiptovHovorí sa, že Liptov je srdce Slovenska. Mnoho ľudí sa už o krásach tohto regiónu presvedčilo. Ak máte záujem o dovolenku na Slovensku aj vy, rozhodne by ste mali o návšteve Liptova uvažovať. Slovensko sa dnes stáva čoraz populárnejšou voľbou dovolenkárov. Cesty po našej krajine sú vhodné najmä pre rodiny s deťmi alebo pre ľudí, ktorí neradi cestujú na dlhé vzdialenosti. Liptov v sebe ukrýva veľký dovolenkový potenciál, ktorý prinesie relax, každému, kto sa ho rozhodne navštíviť.

Za krásami východného Slovenska – Morské oko

Za krásami východného Slovenska – Morské okoPri plánovaní svojej super dovolenky sa Slováci zväčša zameriavajú na zahraničie. U mnohých jednoznačne dominujú prímorské destinácie. Mnohí Slováci však ani netušia, že čosi „morské“ máme aj v našej krásnej krajine. Čo je to?

Krásy oravskej prírody

OravaRelax potrebuje v dnešnom uponáhľanom svete skutočne každý. Nie všetci si môžu dovoliť dovolenku v exotike. Mnoho ľudí stále volí za svoje dovolenkové destinácie slovenské lokality. Aj keď je na Slovensku mnoho miest, kde sa dá oddychovať, Orava stále patrí k najpopulárnejším destináciám. Ponúka turistom zážitky počas leta aj počas zimy a preto jej ľudia častokrát nemajú šancu odolať.

Zdravie a relax v slovenských kúpeľoch

KúpeleVäčšina Slovákov si za svoju dovolenkovú destináciu vyberá zahraničné krajiny. Túžba po exotike je silnejšia, ako hlas domova. No aj dovolenka na Slovensku má svoje čaro. Množstvo hradov, zámkov, kaštieľov a ďalších kultúrnohistorických pamiatok, krása prírody… to je Slovensko! Od Tatier, cez Slovenský raj, až po množstvo úchvatných jaskýň a úrodných nížin. No nezabúdajme aj na bohatstvo minerálnych prameňov, ktoré majú na Slovensku veľký turistický význam.

Kvalitná dovolenka na Slovensku

tatryČloveka v dnešnej dobe neobmedzuje pri cestovaní prakticky nič. Ak si to môže dovoliť, môže pokojne precestovať celú planétu, od najhorúcejších krajín, po tie mrazivé. Mnoho Slovákov túži spoznať Indiu, Austráliu, či Brazíliu. Málo z nich si však uvedomuje, že aj na Slovensku existujú miesta, ktoré sa oplatí aspoň raz za život vidieť a že dovolenka sa dá kvalitne stráviť aj na území nášho štátu.

css.php